Zabezpieczenie 385 g narkotyków. 48-latek z Skierniewic aresztowany na 3 miesiące
Funkcjonariusze zabezpieczyli 385 g amfetaminy i marihuany; 48-letni mieszkaniec Skierniewic trafił do aresztu na trzy miesiące.
W wyniku działań Wydziału Kryminalnego zabezpieczono łączną ilość 385 gramów środków odurzających, w tym amfetaminę i marihuanę.
48-letni mieszkaniec Skierniewic został zatrzymany i postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące.
2 czerwca 2026 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd BMW poruszający się jedną z głównych ulic miasta. Za kierownicą siedział 48-letni mężczyzna. Podczas czynności zatrzymania ujawniono przy nim środki odurzające, w tym marihuanę.
Następnie policjanci udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, gdzie przeprowadzili przeszukanie. W lokalu zabezpieczono kolejne niedozwolone substancje, w tym marihuanę oraz amfetaminę.
Łącznie policjanci zabezpieczyli 385 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 48-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających.
Podejrzany został doprowadzony do sądu. Po rozpatrzeniu wniosku prokuratora, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.
Źródło: policja.gov.pl